Detail info
Close

VÁCLAV NECKÁŘ 80: NAROZENINOVÝ GALAKONCERT

VÁCLAV NECKÁŘ 80: NAROZENINOVÝ GALAKONCERT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

   Narozeninový galakoncert

   Václav Neckář 80

  Václav Neckář patří mezi ikony české pop-music. Na hudební scéně je od počátku 60. let, nazpíval bezpočet hitů a vydal desítky alb. Společně s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou byl členem legendárního tria Golden Kids, dosáhl uznání i v zahraničí a prosadil se také jako herec – film Ostře sledované vlaky, kde ztvárnil hlavní roli, získal Oscara.

  Václav slaví 23. října 2023 osmdesáté narozeniny. V předvečer oslav se rozhodl uspořádat v Divadle Hybernia výjimečný galakoncert, kde se svou kapelou Bacily rozšířenou o smyčcové Kvarteto Quartissimo a dívčí sbor Fčeličky zazpívá největší hity ze svého repertoáru. S písňovými gratulacemi během více než dvouhodinového představení vystoupí také exkluzivní hosté – písničkář Jaromír Nohavica, frontman skupiny Chinaski Michal Malátný, frontman kapely Jelen Jindra Polák a vokální kvartet 4 Tenoři. Éru Golden Kids připomenou Jan Cina, Berenika Kohoutová a Sara Sandeva, kteří slavnou pěveckou trojici ztvárňují v divadelním představení Marta uváděném na Letní scéně Musea Kampa.

   Na koncertě bude také představena Václavova výpravná autobiografická kniha a pokřtěno nové live LP a výběrové 5CD.

   Mediálním partnerem koncertu je Rádio Impuls.

   Bonus k VIP vstupenkám

  Všichni návštěvníci, kteří si zakoupí VIP vstupenku (to znamená vstupenku do prvních dvou řad nebo do balkonové lóže), v divadle obdrží podepsanou autobiografii Václava Neckáře v hodnotě 1000 korun.

    Tip na dobrá místa

  Nejlepší výhled na jeviště je tradičně z prvních dvou řad a v případě Divadla Hybernia i z luxusní balkonové lóže. Ta je předsunutá nad parter, takže diváci mají interpety takřka nadosah.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top