Detail info
Close

Unleashed Grooves with Lee Andrew Davison (USA)

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
Unleashed Grooves with Lee Andrew Davison (USA)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Unleashed Grooves: A Spectacular Journey of Jazz, Soul & Funk with Lee Andrew Davison (USA)

Zažijte dokonalou jazzovou, soulovou a funkovou jízdu s fenomenálním Lee Andrew Davisonem (USA). Připravte se na večer plný neodolatelných rytmů, oduševnělých melodií a elektrizujících vystoupení. Připravte se na groove a nechte se pohltit soulovou fúzí, která ve vás zanechá touhu po dalším pokračování. Nenechte si ujít tento mimořádný koncertní zážitek, na kterém vás Lee Andrew Davison vezme na hudební dobrodružství, jaké nemá obdoby.

Experience the ultimate Jazz, Soul & Funk journey with the phenomenal Lee Andrew Davison (USA). Prepare to be captivated by a night of irresistible rhythms, soulful melodies, and electrifying performances. Get ready to groove and be immersed in the soulful fusion that will leave you wanting more. Don't miss this extraordinary concert experience, where Lee Andrew Davison will take you on a musical adventure like no other.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top