Twenty One Pilots

Twenty One Pilots

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Twenty One Pilots se stěhují do Tipsport Areny

4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Praha, 20. května – Koncert amerického duo Twenty Øne Piløts se přesouvá. Poté, co během pár hodin vyprodali Forum Karlín, se pražská zastávka Emøtiønal Røadshøw přesouvá do holešovické Tipsport Areny. Datum 4. listopadu 2016 zůstává stejné. Prodej vstupenek v rozmezí 890 – 1590 Kč bude zahájen ve středu 25. května.

Twenty Øne Piløts jsou Tyler Joseph a Josh Dun, hudební duo pocházející z amerického Ohia. Minulý rok vydali v pořadí již čtvrté album Blurryface, které sklidilo mnoho pozitivních reakcí. Píseň Stressed Out se umístila na druhé příčce Hot 100 hudebního žebříčku Billboard a na Spotify má přes 330 milionu poslechů. Do Prahy se dvojice vrací v rámci světového turné s názvem Emøtiønal Røadshøw, které je v Americe zcela vyprodané.

Support: Bry (http://www.bryontour.com/)

Prodej vstupenek do Tipsport Areny bude zahájen 25. 5. 2016 v 10:00

Událost na facebooku: http://bit.ly/TwentyOnePilotsPrague

Videa Stressed Out https://youtu.be/pXRviuL6vMY Ride https://youtu.be/Pw-0pbY9JeU

Website: http://www.twentyonepilots.com Facebook: https://www.facebook.com/twentyonepilots Instagram: https://instagram.com/twentyonepilots/ Spotify: https://open.spotify.com/artist/3YQKmKGau1PzlVlkL1iodxTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Twenty One Pilots
picture Twenty One Pilots
picture Twenty One Pilots
picture Twenty One Pilots
Top