Detail info
Close

Tipsport Czech Ladies Open 2023

Tipsport Czech Ladies Open 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tipsport Czech Ladies Open se bude hrát v termínu 23. 6. – 25. 6. 2023 v Royal Beroun Golf Clubu. Jedná se o turnaj ze světové série Ladies European Tour, který přivede do Berouna světové hráčky, ale také elitní české golfistky, v čele s českou jedničkou Klárou Spilkovou a loňskou senzační českou vítězkou Janou Melichovou. Turnaje se zúčastní 132 hráček z více než 25 zemí světa vč. 12 nejlepších českých amatérských a profesionálních hráček.
Dámský profesionální golf budí stále větší pozornost odborné i laické veřejnosti, což je podloženo neuvěřitelným vzestupem českých hráček. V roce 2022 zaznamenala dvě turnajová vítězství na světových turnajích Jana Melichová a Klára Spilková, která k tomu navíc přidala, stejně jako Kristýna Napoleaová, i jedno druhé místo. V současné době drží dvě nominace – hrací místa na Olympijské hry v Paříži 2024 české profesionální golfistky Klára Spilková a Sára Kousková. Zároveň bude v roce 2023 hrát Ladies European Tour hned 6 českých hráček.

VIP vstupenka umožňuje vstup do VIP prostor turnaje. Možnost osobního setkání s hráčkami, prvotřídní výhled na golfový areál přímo pod odpališti jamek č. 7 a 10, občerstvení ZDARMA.

Děti do 15 let ZDARMA.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top