Detail info
Close

Timmy Trumpet

Timmy Trumpet

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Timmy Trumpet se vrací do Prahy 

Timmy Trumpet a jeho Freak Show otřese Prahou. 

TimmyTrumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 27. října 2022 vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.

V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na DJs jako jsou Blasterjaxx, Dimatik, Miquel, Nfix&Candice, Sedliv, Tigi a Victor Tellagio.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. 

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carling for dHigh School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Přátelé,

po dohodě se všemi DJs jsme dospěli k rozhodnutí Freak Show Timmyho Trumpeta přesunout na termín 27. 10. 2022. Důvodem je stále velmi vypjatá situace ve světě a my bychom si přáli abychom si show všichni společně užili ve větším klidu. Stále platí to, že část výtěžku pošleme na humanitární účely na Ukrajině a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Refundace je možná do 31.3.2022

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Timmy Trumpet
Top