Detail info
Close

Timeless Legends: Celebrating the Legacy of...

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
Timeless Legends: Celebrating the Legacy of...

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Timeless Legends: Celebrating the Legacy of Michael Jackson,
Antonio Carlos Jobim, Herbie Hancock & Duke Ellington

Připravte se na velkolepou koncertní událost roku! Timeless Legends je elektrizující oslava, která spojuje nesrovnatelné talenty Michaela Jacksona, Antonio Carlose Jobima, Herbieho Hancocka a Duka Ellingtona! Připravte se na to, že budete fascinováni jejich výjimečnou hudbou a legendárními vystoupeními! Připojte se k nám a vzdejte hold těmto ikonickým osobnostem, které zanechaly ve světě hudby věčnou stopu! Od nakažlivých beatů Michaela Jacksona přes okouzlující melodie AC Jobima, novátorskou genialitu Herbieho Hancocka až po nadčasovou eleganci Duka Ellingtona - tento koncert slibuje nezapomenutelný zážitek, který vám vyrazí dech!

Get ready to be blown away by the spectacular concert event of the year! "Timeless Legends" is an electrifying celebration that brings together the incomparable talents of Michael Jackson, Aantonio Carlos Jobim, Herbie Hancock, and Duke Ellington! Prepare to be mesmerized by their extraordinary music and legendary performances! Join us as we pay homage to these iconic figures who have left an everlasting imprint on the world of music! From the infectious beats of Michael Jackson to the enchanting melodies of AC Jobim, the innovative genius of Herbie Hancock, and the timeless elegance of Duke Ellington, this concert promises an unforgettable experience that will leave you breathless! Don't miss out on this epic tribute to the masters of music!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top