The Weeknd: After Hours til Dawn

The Weeknd: After Hours til Dawn

Datum: 6. srpna 2023
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Vstupenky

neděle
6
srp. 2023
15:00
The Weeknd: After Hours til Dawn
06.08.2023 / OPEN DOORS 15:00

Informace o akci

THE WEEKND
After Hours til Dawn Tour
Special guest: Kaytranada

THE WEEKND OZNAMUJE TERMÍNY STADIONOVÉHO TURNÉ AFTER HOURS TIL DAWN V EVROPĚ A LATINSKÉ AMERICE NA ROK 2023.

CENY VSTUPENEK OD 1990,- Kč

Podmínky vstupu - https://www.livenation.cz/partners/podminkyvstupu
Cashless dobíjení - https://www.livenation.cz/partners/nfc

Umělec s diamantovým certifikátem a oceněním The Weeknd dnes oznámil termíny rozšíření svého turné After Hours til Dawn Tour na rok 2023. Další část turné odstartuje v sobotu 10. června v Manchesteru ve Velké Británii na stadionu Etihad Stadium a skončí v Santiagu v Chile v neděli 15. října na Estadio Bicentenario de La Florida. 
Zcela vyprodaná severoamerická část stadionového turné zaznamenala neuvěřitelný úspěch, když překonala rekordy v návštěvnosti a doposud vydělala přes 130 milionů dolarů.

Ambasador dobré vůle Světového potravinového programu OSN Abel "The Weeknd" Tesfaye bude opět spolupracovat se Světovým potravinovým programem OSN a přispěje finančními prostředky z druhé části turné do Humanitárního fondu XO, který podporuje reakci této organizace na bezprecedentní celosvětovou hladovou krizi. Na tuto důležitou věc půjde 1 euro z každé prodané vstupenky v Evropě, 1 libra ve Velké Británii a ekvivalent 1 dolaru v zemích Latinské Ameriky. Fond získal peníze během severoamerické části turné prodejem vstupenek, výtěžkem z exkluzivního trička na turné a darem 500 000 dolarů přímo od The Weeknda. Přispěli také The Weekndovi firemní partneři, místa konání turné, představenstvo World Food Program USA a jeho příznivci, stejně jako sponzor turné Binance, který do fondu přispěl částkou 2 miliony USD. První grant ve výši 2 miliony dolarů půjde na poskytnutí nouzové potravinové a nutriční pomoci do regionů Etiopie, kde je největší nedostatek potravin.

Turné je oslavou alba After Hours, které The Weeknd vydal v roce 2020 (jeho hitový singl "Blinding Lights" byl vyhlášen novou písní číslo 1 v žebříčku Billboard Hot 100 všech dob, čímž překonal hit "The Twist" od Chubbyho Checkera z roku 1960), a také jeho kritikou oceňovaného alba Dawn FM, které vyšlo v lednu 2022. Na všech evropských koncertech se k The Weekndovi připojí Kaytranada a Mike Dean.
Turné After Hours til Dawn je poháněno společností Binance, globálním blockchainovým ekosystémem, který stojí za největší kryptoměnovou burzou na světě, a přináší návštěvníkům koncertů po celém světě technologii Web 3.0. Držitelé vstupenek obdrží upomínkové NFT a také získají přístup k exkluzivní kolekci NFT pro The Weekndovo turné ve spolupráci s HXOUSE, think-centrem a komunitním inkubátorem pro kreativní podnikatele. Pět procent z prodeje kolekce NFT pro nadcházející turné bude věnováno na humanitární fond XO.

GLOBÁLNÍ TURNÉ JE PODPOROVANÉ SLUŽBOU BINANCE
SEVEROAMERICKÁ ETAPA VYGENEROVALA 5 MILIONŮ DOLARŮ PRO HUMANITÁRNÍ FOND XO

---

Koncert lze zakoupit jen online.
Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod (1990,- + 1,-) můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The Weeknd: After Hours til Dawn
picture The Weeknd: After Hours til Dawn

Na mapě

Top