Detail info
Close

The Smile + James Holden

The Smile + James Holden

Datum: 12. června 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

středa
12
čvn 2024
20:00
The Smile + James Holden
12.06.2024 20:00 / DOORS 19:00

Informace o akci

The Smile se po dvou letech vrací do Prahy! Hvězdný projekt, který tvoří členové legendárních Radiohead Thom Yorke a Jonny Greenwood společně s Tomem Skinnerem – bubeníkem jazzových Sons of Kemet, přijede 12. 6. 2024 do Fora Karlín.
Na scénu vstoupili v roce 2022 svým debutem A Light for Attracting Attention, po kterém následovaly tour po Evropě a Severní Americe. Album, které žánrově mixovalo prvky rocku, post-punku a elektroniky, bylo kritiky i posluchači přijato velmi pozitivně a objevilo se v mnoha žebříčcích nejlepších nahrávek roku 2022.
Do Prahy přivezou kromě předešlé nahrávky i očekávané druhé album Wall Of Eyes, které vyjde 26. ledna pod labelem XL Recordings.

Všeobecné smluvní podmínky promotéra:

1. Vstupenka je prodávána zákazníkovi jménem promotéra.
2. Zákazník předloží vstupenku na žádost promotéra.
3. Přeprodej vstupenek je povolený pouze v původní ceně vstupenky (ne vyšší) skrz platformu TicketSwap. Prodej skrz jiné platformy je zakázaný a může vést k tomu, že vstupenka pozbude platnosti.
 
 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top