Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
TOHLE JE BOX IV

TOHLE JE BOX IV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TOHLE JE BOX IV
Čtvrtý, mezinárodní galavečer profesionálního boxu.
Tři souboje o titul mistra ČR – ve střední váze mezi Tomášem Bezvodou a Viktorem Agateljanem, v polotěžké váze mezi Jozefem Jurkem (SVK) a Ondřejem Buderou. V nové váze bridgerweight se utkají ve vyhrocené bitvě Václav Pejsar s Pavlem Šourem. V exhibičním zápase proti sobě nastoupí Michal Řehák a Stanislav Eschner.

V dalších zápasech se o vítěztví utkají boxeři z ČR i zahraničí – Robert Rácz (SVK) vs. Aljaž Venko (SLO), boxerky Alexas Kubicki (CAN) a Claudia Ferenczi (SVK), Viktor Trush  (UKR) vs. Nicolas Holcapfel (SVK), Kem Ljunquist  (DEN) vs. Jacek Krzysztof Piatek  (POL), Tom Laske  (GER) vs. Jan Kafka (CZE), Robin Rehse (GER) vs. Tomáš Gašpar (CZE), a mnoho dalších.

Hlavní část bude programu přenášena živě na ČT sport, online pak na webu ČT sport a na webu německé stanice MDR.

Save the date !

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top