Detail info
Close

THE MUSIC OF THE LORD OF THE RINGS & THE HOBBIT

THE MUSIC OF THE LORD OF THE RINGS & THE HOBBIT

Datum: 17. - 18. ledna 2025
Místo: Brno, Praha

Vstupenky

pátek
17
led. 2025
16:00
THE MUSIC OF THE LORD OF THE RINGS & THE HOBBIT
sobota
18
led. 2025
16:00
THE MUSIC OF THE LORD OF THE RINGS & THE HOBBIT
PŘESUNUTO Z 14.01.2024 / NOVĚ: 18.01.2025 (So) / Vstup 15:30 / Show 16:00

Informace o akci

THE MUSIC OF THE LORD OF THE RINGS, THE HOBIT & THE RINGS OF POWER
Hobiti přicházejí - s oscarovou hudbou Howarda Shorea, Annie Lennox, Enyi, Eda Sheerana a novou amazonskou sérií "The Rings of Power" a hvězdným filmovým hostem!
Užijte si hudbu Howarda Shorea, jednoho z nejvýznamnějších skladatelů filmové hudby, Eda Sheerana, Annie Lennox a Enyi, v podání The Orchestra and Choir of The Shire. Fantastický svět hobitů a elfů J.R.R. Tolkiena přichází v podání symfonického orchestru, sboru a skvělých sólistů.
V dvouhodinovém představení zazní jedinečná hudba z partitur, které sahají od hrozivých zvuků Mordoru a ječivých útoků černých jezdců až po nádherné lyrické melodie elfů. Touto nezapomenutelnou událostí provede diváky hvězdný host z původního filmového obsazení.
Pán prstenů, Hobit a Prsteny moci LIVE IN CONCERT!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
sleva 200 Kč pro děti, které nedosáhly věku 10 let, zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top