Detail info
Close

TEGAN AND SARA (CAN)

TEGAN AND SARA (CAN)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Roxy promotion presents

INDIE-POPOVÁ DVOJČATA TEGAN AND SARA VYSTOUPÍ V LISTOPADU POPRVÉ V ČR

Termín: 3. 11. 2013

Praha, 2.9.2013 – Kanadská jednovaječná dvojčata Tegan and Sara v současné době sklízí chválu za své sedmé studiové album Hearthrob a v rámci světového turné zavítají poprvé i do ČR, kde vystoupí 3. listopadu v pražském klubu ROXY.

Sestry Tegan a Sara se dostaly do širokého povědomí indie-rockové scény v roce 2007 svým pátým albem The Con, které bylo nominováno na bezpočet cen, mezi jinými i nejlepší alternativní album Juno awards. Úspěch alba katapultoval dvojici mezi nejsledovanější talenty indie scény a současně i na pódia světových festivalů. Svoji pozici mezi indie-popovou špičkou si upevnili v roce 2013 deskou Hearthrob, které vévodí singl Closer, který má na Youtube téměř 10 milionů shlédnutí. Album samotné se dostalo do užšího výběru Polaris Awards 2013 (kanadská obdoba britské Mercury Prize).

V současné době mají na kontě více než milion prodaných alb a několik turné po boku hvězd jakými jsou The Killers, The Black Keys nebo Neil Young. Letošní festivalové turné Tegan and Sara zahrnovalo i vystoupení na legendárním americkém festivalu Lolapalooza.

Jejich první tuzemské vystoupení proběhne 3.listopadu v ROXY, kde tyto k nerozeznání krásné Kanaďanky vystoupí s doprovodnou kapelou. Pro nejvěrnější fanoušky bude k dispozici limitovaná edice VIP vstupenek, díky kterým bude možné se s Tegan and Sara osobně setkat.

Event: www.facebook.com/events/194702007369889/

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TEGAN AND SARA (CAN)
Top