Detail info
Close

TEAM - unplugged

TEAM - unplugged

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TEAM vyprodal Brno, Prahu i Ostravu. Přidává koncerty!!

Akustické turné skupiny TEAM začíná. Vyprodané Brno dostalo od kapely dárek v podobě veřejné generálky. A také Ostrava se může těšit na to, že skupina své věrné posluchače nenechá na holičkách. Na závěr svého turné Team aktuálně přidává koncert do divadelního sálu Domu kultury v Ostravě!!

Palo Habera a skupina TEAM, kteří se rozloučili se svými fanoušky halovými koncerty v rámci Final tour 2012, připravili na podzim tohoto roku akustickou verzi svých největších hitů, aby navštívili své věrné i v menších městech, do kterých TEAM v rámci svých megakoncertů nemohl zavítat. Koncerty mají velmi omezené kapacity vzhledem k uspořádání a kapacitám sálů. TEAM přes prázdniny pracovala na aranžmá svých skladeb v akustickém provedení a kapela věří, že připraví návštěvníkům velmi uvolněné, netradiční koncertní  představení s přátelskou a intimní předvánoční atmosférou.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top