Detail info
Close

Slade + Turbo - společně!

Slade + Turbo - společně!

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

"Připomeňte si legendární písně kapely Slade, navíc se speciálním hostem, kapelou Turbo!"

Přidejte se k nám na nezapomenutelný hudební zážitek! Kapely Slade a Turbo přicházejí do Českých Budějovic a Pelhřimova s koncerty plnými energie a legendárních hitů. Připravte se na nezapomenutelné večery, které rozproudí vaše srdce!

Datum a místo koncertů:

•České Budějovice, KD Vltava, 20. října 2023
•Pelhřimov, KD Máj, 21. října 2023

Slade, ikona britské rockové hudby, vás přenese zpět do éry glam rocku. S jejich nezapomenutelnými hity, jako je "Cum On Feel the Noize", "Mama Weer All Crazee Now", "My Oh My nebo "Far Far Away", se dostanete do varu!
A co Turbo? Tuto českou rockovou kapelu netřeba představovat. Pojďme zavzpomínat na největší hity, jako je "Hráč", "Chtěl jsem mít" a spoustu dalších!
Nechte se strhnout vlnou nostalgie, potkáte se s novými a starými přáteli, a společně se propadněte do hudby, kterou všichni milujeme. Zarezervujte si vstupenky ještě dnes a zajistěte si své místo na těchto nezapomenutelných koncertech!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top