Detail info
Close

Sickick – Mind Games Tour

Sickick – Mind Games Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Bohužel z nepředvídaných okolností se KONCERT SICKICK v plánovaném termínu 30.06.2023 v Retro Music Hall v Praze neuskuteční a bude PŘESUNUT na nový termín. Čas a místo konání bude včas oznámeno.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

 

CZ

S více než 10 miliony aktivních sledujících převzal SICKICK remixový průmysl. Je to jak DJ, tak talentovaný nahrávací umělec. Jeho jedinečný pohled na aktuální hudbu ve spojení s klasickými hity vytváří atmosférický sluchový zážitek jako žádný jiný.
Jeho ikonická maska představuje myšlenku překonat strach a zajistit, aby to fungovalo pro vás. Povzbuzuje své fanoušky, známé jako Sickick Army, aby šli za svými sny a čelili svým obavám. SICKICK má nakažlivou energii jako nikdo jiný.

 

ENG

With over 10 million active followers, SICKICK has taken over the remix industry. He is both a DJ and a talented recording artist. His unique take on current music blended with classic hits creates an atmospheric auditory experience like no other.
His iconic mask represents the idea of overcoming fear and making it work for you. He encourages his fans, known as the Sickick Army, to pursue their dreams and face their fears. SICKICK has infectious energy like no other.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Sickick – Mind Games Tour
picture Sickick – Mind Games Tour
picture Sickick – Mind Games Tour
picture Sickick – Mind Games Tour
picture Sickick – Mind Games Tour
picture Sickick – Mind Games Tour

Změny a upozornění

ZRUŠENO: SICKICK-MIND GAMES TOUR 30.6.2023 - PRAHA

ZRUŠENO:

Koncert SICKICK-MIND GAMES TOUR, který se měl uskutečnit v termínu 30.06.2023 od 22:00 hod. a v místě Retro Music Hall v Praze se nakonec neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.


Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

Platba vstupenek po internetu

elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top