Detail info
Close

SUPERFINÁLE FLORBALU 2022

SUPERFINÁLE FLORBALU 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 10:15

Program 9.4.2022:
10:30 Finále Subterra Cupu – dívky
11:45 Finále Subterra Cupu – chlapci
14:00 Superfinále Extraligy žen (FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava)
17:00 Superfinále Livesport Superligy (Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice)

Natřískaná hala, parádní florbal, elektrizující atmosféra. To všechno patří k Superfinále florbalu, které se vrací do pražské O2 areny. Jubilejní desáté superfinále bude zároveň jednou z oslav 30 let Českého florbalu!
Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem se za dobu své existence stalo tradiční součástí florbalové sezony. Od premiéry v roce 2012 se superfinále každý rok těší většímu diváckému zájmu. Po dvou letech mimo hlavní město a dvou pandemií ovlivněných ročnících se tato výjimečná sportovní akce vrací zpět do O2 areny, kde naváže nejen na nezapomenutelnou atmosféru Mistrovství světa mužů 2018.

Jubilejní desátý ročník Superfinále florbalu se uskuteční v sobotu 9. dubna, pro návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program, který tentokrát doprovodí i oslavy třiceti let od založení Českého florbalu. Zároveň se můžete těšit na velké finále poháru středních škol dívek a chlapců, který od letošního ročníku nese název Subterra Cup. Nenechte si ujít další epizodu této jedinečné akce a přijďte zažít florbalové boje o titul v unikátní divácké atmosféře.

Informace o Superfinále florbalu 2022 naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top