Detail info
Close

ŠTEFAN MARGITA – REŽ REŽ REŽ TOUR

ŠTEFAN MARGITA – REŽ REŽ REŽ TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Scéna na Občanské plovárně v Praze vás zve na exkluzivní jedinou pražskou zastávku koncertního turné Štefana Margity k nově vydanému albu lidových písní s názvem REŽ REŽ REŽ.

Světoznámý tenorista Štefan Margita opět překvapuje nejen své fanoušky a přichází s novým koncertním programem,
který navazuje na úspěšné CD Rež, rež, rež vydané u společnosti Supraphon (2023).
V programu se můžete těšit nejen na známé a populární lidové písně jako je Ach, synku, synku, Takú sem já frajárečku dostal , To ta helpa nebo na velice žádanou a diváky oblíbenou píseň Išel Macek do Malacek, ale také na další atraktivní melodie jako je Jaká to nádhera, Když mne stará matka (A.Dvořák) nebo Summertime G. Gerschwina. 

VSTUPENKY VIP
Můžete se těšit na exkluzivní místa v bezprostřední blízkosti podia, kdy budete mít pocit, že jste součástí koncertu. Užijete si ten nejlepší hudební zážitek!
Vstupenka obsahuje sklenku sektu, zapůjčení podsedáku a plédu.

Více informací na www.scenanaplovarne.cz.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: ŠTEFAN MARGITA - REŽ REŽ REŽ TOUR 17.5.2024 - PRAHA

ZRUŠENO:

Z technických důvodů se koncert ŠTEFAN MARGITA - REŽ REŽ REŽ TOUR v plánovaném termínu 17.5.2024 od 19:30 hod. a v místě Scéna na Občanské plovárně v Praze neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

Oficiální vyjádření pořadatele:

Vážení zákazníci, bohužel vás musíme informovat o zrušení koncertu “Štefan Margita - REŽ REŽ REŽ TOUR”, který se měl konat 17. 5. 2024 na Scéně na Občanské plovárně v Praze. Z nenadálých technických důvodů nemůže být koncert realizován. Rádi bychom Vás ujistili, že vstupné vám bude vráceno v plné výši.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

O novém termínu a místě konání koncertu vás budeme včas informovat.

 

Vaše Scéna na Občanské plovárně“

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto a Edenred)

a/ vyzvednutí na prodejním místě - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top