SONATA ARCTICA : ACOUSTIC ADVENTURES TOUR 2019

SONATA ARCTICA : ACOUSTIC ADVENTURES TOUR 2019

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SONATA ARCTICA oznamuje ACOUSTIC ADVENTURES tour po Evropě! V březnu zamíří i do Česka.

V kapele finských titánů melodic metalu SONATA ARCTICA bylo v poslední době velké ticho. Ale tato přestávka byla dobře využita: kapela zaplula do studia a začala pracovat na dalším, v pořadí už desátém, albu, jež by mělo vyjít v roce 2019 prostřednictvím Nuclear Blast. Ale předtím než nová deska spatří světlo světa, se vydají melodici ze SONATY ARCTIKY na neobyčejnou cestu – jejich první akustická jízda napříč Evropou. Doprovázet je bude americká prog-metalová skupina WITHERFALL.

Klávesák Henrik “Henkka” Klingenberg říká: „Na konci léta jsme se zavřeli do studia, abychom pracovali na dalším albu. Rozhodli jsme se ale, že je potřeba si trochu odpočinout a jít si zahrát. V roce 2016 jsme vyrazili na letní akustické turné ve Finsku, a to bylo hodně zábavné pro nás i pro fanoušky. Bylo to opravdu skvělé, tak do toho chceme jít znovu, tentokrát, ale nejen na finské půdě, ale poprvé vyrazit s touto show i po Evropě. Je to skvělá příležitost slyšet naši hudbu úplně jinak a jsme si jisti, že tyto večery budou opravdu výjimečné. Zahrajeme i skladby, které jsme nikdy předtím nehráli a kdo ví, možná i nějaké nový song z chystaného alba. Těšíme se na vás!“

SONATA ARCTICA – mistři metalové melodie se u nás zastaví 28. března a svou výjimečnou show představí v pražském klubu Roxy. Tak si to nenechte ujít, bude to opravdu zážitek.

Finští titáni metalové melodie SONATA ARCTICA vyrazili na neobyčejnou cestu – ACOUSTIC ADVENTURES tour napříč Evropou a 28. března dorazí také k nám a se svou výjimečnou show se představí v pražském klubu Roxy. Doprovázet je bude americká prog-metalová skupina WITHERFALL.


POZOR! Začínáme už v 19:40 hod!
Tak přijďte včas, ať vám nic neunikne, bude to opravdu zážitek.


19:00 otevření sálu
19:40 - 20:25 WITHERFALL
20:45 - 22:30 SONATA ARCTICA

Galerie

picture SONATA ARCTICA : ACOUSTIC ADVENTURES TOUR 2019
picture SONATA ARCTICA : ACOUSTIC ADVENTURES TOUR 2019

Na mapě

Top