Detail info
Close

SLAMĚNÝ KLOBOUK (Eugène Labiche & Václav Knop)

SLAMĚNÝ KLOBOUK (Eugène Labiche & Václav Knop)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

EUGÈNE LABICHE & VÁCLAV KNOP: SLAMĚNÝ KLOBOUK
Režie Václav Knop
Hudba a texty písní Vladimír Kučera-Raven
Kostýmy Josef Jelínek
Scéna Jaromír Vlček
Výkonný producent Janis Sidovský

Brilantní komedie ze starých dobrých časů podle legendárního českého filmu. Nové písně, hvězdné obsazení a příběh, který baví divadelní publikum už přes 100 let. Autorem nejnovějšího zpracování světové divadelní klasiky je Václav Knop, režisér letního muzikálového hitu Noc na Karlštejně.
Ve zbrusu novém zpracování s novými písněmi od skladatele Ravena hrají renomovaní herci a herečky známí z předních činoherních a muzikálových scén, televizních seriálů a stříbrného plátna: Peter Pecha, Michael Kern, Pavel Vítek, Ivana Korolová, Dagmar Zázvůrková, Jitka Sedláčková, Kateřina Pechová, Marie Křížová, Miroslav Hrabě, Miloslav Mejzlík a mnozí další
Délka představení cca 2 hodiny
Premiéra 12.04.2023, Divadlo Lucie Bílé

Filmová předloha
Legendární komedie Oldřicha Lipského byla natočena v roce 1971 podle scénáře Eugèna Labiche v adaptaci Miloše Macourka. V hlavních rolích tehdy zazářili Iva Janžurová, Miloš Kopecký, Vladimír Menšík, Květa Fialová, Pavel Landovský, Stella Zázvorková, Josef Kemr a další.
Dodnes patří do pokladnice českého filmu a na ČSFD ji doporučuje 75% recenzentů.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní umístění pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top