Detail info
Close

SK Slavia Praha - CFR 1907 Cluj

SK Slavia Praha - CFR 1907 Cluj

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavia ve 3. kole skupiny Konferenční ligy přivítá ve Fortuna Areně rumunský tým CFR 1907 Kluž.
 

Třetí kolo skupiny G UEFA Konferenční ligy se hraje ve čtvrtek 6. října od 21 hodin. Na utkání neplatí permanentní vstupenky, je nutné mít buď lístek zakoupený v rámci balíčku, anebo si koupit vstupenku samostatně.

Všichni permanentkáři, kteří si nekoupili balíček, si mohou koupit lístek na své místo na CFR 1907 Kluž s 20% slevou oproti základní ceníkové ceně. Rezervace na nevyužitá místa propadnou do další fáze prodeje, ve které si mohou koupit až 4 vstupenky s 10% slevou členové Odboru přátel, Fanklubu a všichni permanentkáři včetně těch, kteří mají zakoupený balíček i vstupenku na své místo. Jako poslední pak bude spuštěn volný prodej.

 

Přednostní prodej lístků pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu

Všichni majitelé permanentních vstupenek a členové Odboru přátel a Fanklubu mají možnost přikoupit si navíc až čtyři lístky až do naplnění kapacity určené pro prodej vstupenek. Prodej bude probíhat online i na pokladnách od 20. 9. 14:00 do 23. 9. 13:30. Lístky je třeba koupit online při jednom nákupu, opakované přihlášení a nákup není možné. Pro nákup lístku v přednostním prodeji pro členy OP a FK je třeba znát vaše přihlašovací údaje. Pokud ještě nemáte členské karty s údaji, napište si o kódy na sekretariát příslušné organizace.

 

Volný prodej

Volný prodej bude spuštěn 23. 9. ve 14:00 a potrvá do 6. 10. 21:30 nebo vyprodání kapacity stadionu. Každý si může koupit až čtyři vstupenky v rámci jednoho nákupu. Ceník vstupenek je v kategorii Z2.

 

Kompletní informace vč. ceníku naleznete v článku na www.slavia.cz.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top