Detail info
Close

RAGE AGAINST THE MACHINE

RAGE AGAINST THE MACHINE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Koncert byl zrušený, více informací naleznete zde .

 

Vstup umožněn 18:30

Rage Against the Machine odložili svůj pražský concert, který se měl původně uskutečnit 8. 9. 2020 v pražské O2 areně. Koncert Rage Against the Machine v rámci "Public Service Announcement" tour s Run the Jewels jako předkapelou, se odehraje 19. 9. 2022 v pražské O2 areně.

Všechny původní vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Americká rocková kapela započala svoji hudební pouť v roce 1991 a hned svou debutovou deskou z roku 1992 dosáhla globálního úspěchu. Album s prostým názvem „Rage Against the Machine“ po světě nasbíralo hned několik zlatých a platinových ocenění. Svoji pozici rockové kapely, která ve svých písních kombinuje ostré rockové riffy s prvky rapu a funku, čtveřice z Los Angeles upevnila v roce 1996 albem „Evil Empire“.

Do třetice Rage Against the Machine zabodovali albem „The Battle Of Los Angeles“, které se na trhu objevilo v roce 1999. Deska mimo jiné získala nominaci na prestižní cenu Grammy v kategorii nejlepší rockové album. Krátce nato však kapela ohlásila konec činnosti a doposud poslední studiové album s názvem „Renegades“ tak vyšlo až dva měsíce po oznámení této smutné zprávy. Tim Commerford, Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk se opět dali dohromady po dlouhých sedmi letech, avšak společné fungování jim vydrželo jen do roku 2011.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RAGE AGAINST THE MACHINE
Top