Detail info
Close

MILLENNIUM EXPLOSION

MILLENNIUM EXPLOSION

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Otevření vstupů public: 17:00
Warm up: 18:00
Začátek akce: 19:00

Největší hvězdy milénia míří do O2 areny! Světový koncept Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION přináší čtyřhodinovou show a nekonečnou after party.

Nenechte si ujít jedinečný zážitek ve společnosti interpretů, kteří na přelomu tisíciletí bořili hitparády a dodnes jim patří místo v playlistech rádií i v tanečních klubech.

Čeká vás exploze hudby, zábavy a tanečních vzpomínek ve velkolepé výpravě a show, jakou si největší domácí koncertní hala zaslouží.

Když se řekne Cascada, Inna, DJ Antoine nebo Lou Bega, to už mnozí fanoušci zbystří. A co byste řekli na dalších deset zahraničních jmen, v jeden večer, na jednom podiu?

Chcete si zatancovat známý tanec od kapely Las Ketchup na skladbu Asereje, zakřičet společně legendární hymnu I like to move it move it od Reel 2 Real anebo zaskákat na Danza Kuduro od Lucenza, který má skoro bilion zhlédnutí na youtube? Tohle zažijete ve společnosti světových zpěváků, zpěvaček, kapel a vašich oblíbených moderátorů rádia Kiss naživo.

Milénium mejdan roku 2023 bude nezapomenutelný. Zvláště když na něm vystoupí i Loona, Floorfilla, Panjabi MC, Alice DeeJay anebo Shaun Baker.

Nestačí vám čtyři hodiny live show exkluzivních milénium hvězd v O2 areně 25. listopadu 2023? Chcete se dál bavit, tančit, zpívat u hudby z přelomu století? Tak after párty Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION je přesně pro vás!

Ihned po konci největší 2000s akce v O2 areně se rozjede největší 2000s party, jakou jste zažili. Sál A vedlejšího O2 universa se rozezní s oblíbenými DJs a moderátory rádia Kiss.

K zakoupení vstupenek na after party mají přednost zákazníci hlavního programu v O2 areně, kteří si mohou zakupit lístek na after party v balíčku se vstupenkou na hlavní show Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION.

Více informací naleznete na www.2000millennium.com.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
After party
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top