Detail info
Close

RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION

RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION

Datum: 23. listopadu 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
23
lis. 2024
19:00
RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Po úspěšné premiéře se světový koncept Radio Kiss Millennium Explosion vrací do pražské O2 areny! Tato nezapomenutelná událost, která propojuje fanoušky hudby z milénia s úžasnými umělci, opět nabídne čtyřhodinovou explozi hudby, zábavy a tanečních vzpomínek.

V programu druhého ročníku úspěšné akce se dočkáte světově úspěšného DJe a producenta Mike Candyse, talentované zpěvačky Kate Ryan nebo chorvatské hvězdy Karma. Ta si se svým diskotékovým hitem Sedam Dana získala obrovskou popularitu na české hudební scéně. Ale nejen jejich hity budou znít unikátním večerem, jaký můžete zažít jen jednou za rok. Celou O2 arenu jistě roztančí ikonický singl Blue (Da Ba Dee) od Eiffel 65 nebo Danzel se svým hitem Pump it. V programu nebude chybět ani energický rap v podání Fatman Scoop či party set Dario G a Guru Josh Project!

Kontinuální show uvedená oblíbenými DJs a moderátory tak jistě nabídne strhující zážitek, jako byla beznadějně vyprodaná premiéra oslavy té nejlepší hudby na přelomu tisíciletí.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top