Detail info
Close

Petar Markoski

Petar Markoski

Datum: 26. května 2024
Místo:

Vstupenky

neděle
26
kvě. 2024
20:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.

Informace o akci

Houslista, zpěvák a skladatel z Ohridu v Makedonii, to je Petar Markoski.

Od chvíle, kdy v šesti letech dostal své první housle, byl Petar okouzlen fascinujícím zvukem tohoto nástroje. 

Profesionální vystupování započal v raném věku 9 let a na svém kontě má více než 2 000 živých vystoupení.

 V průběhu let se ve hře na své milované housle stále zlepšoval, zúčastnil se mnoha festivalů, přehlídek, soutěží a koncertů a vydal několik písní, které se okamžitě začaly objevovat v rádiích a televizi po celé Makedonii.

Ponořil se do různých hudebních žánrů, což mu umožnilo navázat kontakt s lidmi, kteří dávají přednost různým typům hudby, od klasiky přes pop až po rock, a vytvořit mezi těmito styly most, který by posluchače spojil a přiměl je zaměřit se na jeho jedinečný styl.

Petara oceňují lidé, kteří rádi poslouchají umělce, jako jsou Frank Sinatra, Dean Martin, Elvis Presley, Abba, Julio Iglesias, Adele, Ed Sheeran, Bruno Mars a mnoho dalších.

 

"Hudba byla vždy mou součástí a zůstane mou vášní pro život" říká sám Petar.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA: MARCELITO POMOY 26.5.2024 - PRAHA

Oficiální vyjádření pořadatele:

Vážení návštěvníci koncertu,

Jménem KONCERTPROMO a Art&Culture Cultural Association bychom rádi informovali všechny zájemce, že z technických důvodů jsme nuceni zrušit koncert Marcelito Pomoy plánovaný na 26. května 2024 v Pražském kongresovém centru. Místo toho nabízíme koncert talentovaného Petara Markoskiho. Generální ředitel Horváth Roland hluboce lituje tuto reorganizaci, ale kvůli logistickým důvodům bylo toto rozhodnutí nutné.

Pro ty, kteří si již zakoupili vstupenky, nabízíme následující možnosti:

1. S vaší stávající vstupenkou máte právo zúčastnit se koncertu Petara Markoskiho.
2. Pokud si přejete vidět Marcelito Pomoy naživo, vystoupí 24. května v Budapešti. V tomto případě vám automaticky poskytneme vstupenku na novou akci, zatímco vstupenku na pražský koncert vám vrátíme.
3. Pokud vás nezajímá ani jeden koncert, samozřejmě vám vrátíme náklady na vstupenku.Doufáme, že výše uvedené možnosti vám adekvátně nahradí způsobené nepříjemnosti. Děkujeme za vaše pochopení a trpělivost.

S upřímným pozdravem,
KONCERTPROMO a Art&Culture Cultural Association

 

 


The organizer's official statement:

Dear Concert Attendees,

On behalf of KONCERTPROMO and the Art&Culture Cultural Association, we would like to inform all interested parties that, due to technical reasons, we are forced to cancel the Marcelito Pomoy concert planned for May 26, 2024, at the Prague Congress Center. Instead, we are offering a concert by the talented Petar Markoski. CEO Horváth Roland deeply regrets this reorganization, but due to logistical reasons, this decision had to be made.

For those who have already purchased tickets, we provide the following options:

1.You are entitled to attendPetar Markoski's concert with your existing ticket.
2. If you wish to see Marcelito Pomoylive, he will be performing in Budapeston May 24. In this case, we will automatically provide a ticket for the new event, while we refund the ticket for the Prague concert.
3. If neither concert appeals to you, we will, of course, refund the cost of your ticket.We hope that the above options will adequately compensate you for any inconvenience caused. Thank you for your understanding and patience.

Sincerely,
KONCERTPROMO and Art&Culture Cultural Association


Top