Detail info
Close

PRVOMÁJOVÝ DRIVE-IN s ÓČKO A Dáme jídlo

PRVOMÁJOVÝ DRIVE-IN s ÓČKO A Dáme jídlo

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V souladu s přísnými hygienickými nařízeními si pro vás ÓČKO společně s DÁME JÍDLO a dalšími partnery akce připravili PRVOMÁJOVÝ DRIVE-IN. Užijte si promítání oblíbených filmových hitů a hudebního vystoupení na 1.MÁJE v soukromí svého vozu na střeše OC ČERNÝ MOST. Čeká vás nezapomenutelný ROMANTICKÝ zážitek s mnoha dary od našich partnerů! Vytáhněte svou drahou polovičku a vezměte ji do autokina. Každá vstupenka na vystoupení v sobě zahrnuje slevový kupón od Dáme Jídlo. 

Bezpečný 1.Máj trochu jinak!

V souladu s přísnými hygienickými nařízeními si pro vás ÓČKO společně s DÁME JÍDLO a dalšími partnery akce připravili PRVOMÁJOVÝ DRIVE-IN. Užijte si promítání oblíbených filmových hitů a hudebního vystoupení na 1.MÁJE v soukromí svého vozu na střeše OC ČERNÝ MOST. Čeká vás nezapomenutelný ROMANTICKÝ zážitek s mnoha dary od našich partnerů! Vytáhněte svou drahou polovičku a vezměte ji do autokina. Každá vstupenka na vystoupení v sobě zahrnuje slevový kupón od Dáme Jídlo.

Bezpečný 1.Máj trochu jinak!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top