Detail info
Close

POUKAZ - POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT

POUKAZ - POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Blíží se den D – 20.10.2022, termín našeho koncertu v O2 areně.

Když jsme před dvaceti lety začínali, O2 arena ještě nestála a nám se ani nesnilo, že bysme někdy mohli hrát náš samostatnej koncert pro tolik lidí. Teď se blížíme vyprodání koncertu a na rovinu - tohle je dalece za hranicí snů a přání, který jsme před dvaceti lety měli. Od té doby si díky vám sny a hranice posouváme dopředu. Je na čase se vší pokorou poděkovat a vrátit Vesmíru aspoň částečně to, čeho se nám dostává a pomoci těm, kdo mají svou cestu za štěstím a naplněním svých snů výrazně komplikovanější.

Už hodně let máme projekt POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT a za tu dobu jsme věnovali spoustu peněz a společně s vámi alespoň trochu pomohli lidem, kteří pomoc nejvíce potřebují.

Proto jsme se rozhodli, že v rámci koncertu v O2 areně věnujeme 100.000,- Kč na charitativní účely. Tuto částku rozdělíme mezi deset konkrétních lidí, jejichž příběhy budeme sdílet na našich sociálních sítích, tak aby se mohlo k naší pomoci připojit co nejvíce lidí.

Pomoci mohou i ti, kteří již vstupenku mají. Stačí, když přes tuto stránku zakoupí libovolný počet voucherů v nominální hodnotě 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat.

Náměty na to, komu můžeme pomoci, nám, prosím, zasílejte na pomaham@rybicky48.cz.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat
Kuba, Petr, Ondra, Breny, Martin

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top