Detail info
Close

PORSCHE DAY

PORSCHE DAY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PORSCHE DAY
Porsche Day je největší sraz fanoušků vozů Porsche ve střední Evropě. Vítáni jsou jak majitelé vozů, tak i všichni fanoušci. Bude možnost využít jízd na okruhu, s instruktorem nebo bez, či si pronajmout taxi jízdu. Nejde jen o rychlé jízdy, ale hlavně o přátelské setkání majitelů všech modelů vozů Porsche v areálu Autodromu Most.
Těšit se můžete na exkluzivní modely Porsche, soutěže pro účastníky i návštěvníky, rozhovory s odborníky z oblasti automotive, workshop a další doprovodný program.
Po celý den nám bude dělat společnost moderátor a automobilový nadšenec Martin Müller, kterého znáte například z Autosalonu nebo jeho youtube kanálu MM Automotive či automobilový závodník Petr Fulín a jeden z nejlepších instruktorů Norbert Mikulec.
​Občerstvení bude zajišťovat firma Street Catering.

VSTUPENKY:
● Návštěvník - přijďte si užít parádní den s vozy Porsche, vstupné pouhých 149 Kč (předprodej) / 199 Kč (v den konání a na místě)
Vystavovatel - chcete se pochlubit svým vozem? Pak tyto vstupenky jsou určeny právě pro Vás! Cena zahrnuje vstup, vystavovací místo a parkovné. Vystavovatel může vystavovat pouze vůz Porsche. Cena vstupenky 390 Kč (předprodej) / 490 Kč (v den konání a na místě)
VIP vstupenka - velmi omezený počet VIP vstupenek zahrnuje vstup, parkovné, celodenní catering, dárek - autokosmetika Flacht. Cena VIP vstupenky 1490 Kč (předprodej) / 1990 Kč (v den konání a na místě). Pokud se chcete svést v Porsche GT4RS / GT3RS / GT3 / GT4 je třeba přikoupit Zážitkovou jízdu.
Zážitková jízda v Porsche GT4RS / GT3RS / GT3 / GT4 - zahrnuje vstup a zážitkovou jízdu jako spolujezdec pro 1 osobu, jízda v délce 2 kola na mosteckém okruhu v rámci Porsche Day)

Parkování
Držitelé vstupenek Vystavovatel a vstupenek VIP mají parkovné zahrnuto v ceně vstupenek, v ceně vstupenky Návštěvník parkovné zahrnuto není a hradí se na místě.
Další info
• děti mladší 12 let vstup zdarma bez vstupenky, pozor! platí pouze pro kategorii Návštěvník a v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou
• bezbariérový přístup ANO
Více informací o srazu, jízdách na okruhu, programu a cenách vstupů a trackdaye se dozvíte na www.porscheday.cz a našem instagramu www.instagram.com/porscheracingclubcz/. Pro jízdy na okruhu vlastním vozem je nutná registrace na https://www.porscheday.cz/registrace.

Těšíme se na Vás!
Váš tým Porsche Racing Club

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
picture PORSCHE DAY
Top