Detail info
Close

PIANO BEST COVERS

PIANO BEST COVERS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Na koncertu zazní hity světové hudby, které si získaly srdce milionů lidí po celém světě. Speciálně pro tento koncert byl připraven rozsáhlý program nejznámějších skladeb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Hanz Zimmer, Sting, Michael Jackson, Ed Sheeran, George Michael, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem a mnoha dalších hudebních legend.

Připravili jsme pro vás speciální nový rozsáhlý program "VOL.2", ve kterém světové hity v aranžmá s rockovým klavírním zvukem nenechají nikoho lhostejným a vytvoří jedinečnou atmosféru v koncertním sále Besedního domu.

Sólistou koncertu bude známý polský pianista Łukash Szubski, vítěz mezinárodních soutěží v Londýně, Itálii, Berlíně a Slovinsku. Vystupoval na koncertech světových hvězd jako např.: Coldplay na Národním stadionu ve Varšavě, Guns N'Roses na stadionu Energa v Gdaňsku, Depeche Mode na Národním stadionu ve Varšavě, v Hale Koszyki ve Varšavě, ve věži Sky Tower ve Vratislavi, Rockovém koncertu se Slezskou filharmonií v Katovicích.

Koncerty Piano Best Covers v roce 2023 se úspěšně uskutečnily ve Filharmonii na Slovensku, v České republice, Polsku a v divadle Toda v Dubaji.

Koncert se uskuteční 21.října v Moravské filharmonii Olomouc od 19:00.

Link on video in YouTube:

https://youtu.be/AXdYfK39LAc

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Změny a upozornění

ZMĚNA: PIANO BEST COVERS, 19.5.2023, BRNO

ZMĚNA:

z technických důvodů se akce PIANO BEST COVERS v plánovaném termínu 19.5.2023 od 19:00 v místě Besední dům, Brno neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 22.9.2023. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 12.9.2023.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top