Detail info
Close

PETER BENCE

PETER BENCE

Datum: 11. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
11
říj. 2024
20:00
PETER BENCE
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30, při dokoupení VIP MEET AND GREET UPGRADE 18:00

Proslulý světový klavírní virtuos, skladatel a hudební producent Peter Bence se chystá okouzlit Prahu svým mimořádným talentem.

Peter Bence, který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako „Nejrychlejší hráč na klavír", překročil tradiční hranice klavírního hraní. Jeho revoluční styl inspiroval nespočet fanoušků a hudebníků po celém světě. Videa Petera Bence mají ohromnou sledovanost a dosáhla více než 1,2 miliardy zhlédnutí. Jeho inovativní styl, který spojuje klasickou a populární hudbu, proměňuje klavír v symfonický orchestr.

"Jsme nadšení, že můžeme uspořádat první arénové vystoupení Petera Bence v Praze. Jeho genialita a vášeň pro klavír hluboce rezonují s publikem po celém světě. Praha se opravdu může těšit na nezapomenutelný hudební zážitek", říká Roland Horvath, majitel Koncertpromo a jeden z organizátorů show.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravil Peter Bence VIP MEET AND GREET UPGRADE, který lze přikoupit, ihned i dodatečně, ke vstupence.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

google maps
Top