PATROLA ŠLAPETO, Budyně nad Ohří

Divadelní léto na vodním hradě Budyně nad Ohří
PATROLA ŠLAPETO, Budyně nad Ohří

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PATROLA ŠLAPETO
Skupinu PATROLA ŠLAPETO založili v roce 2001 Radan Dolejš (dlouholetý šéf legendárního Šlapeta) a Karel Hoza (dlouholetý šéf Pražského pouťového promenádního orchestru). Skupina se systematicky věnuje interpretaci nejslavnějších hospodských kupletů, popěvků a písní devatenáctého a první poloviny dvacátého století a převážné části repertoáru génia české písničky Karla Hašlera.
Na podzim roku 2006 získává PATROLA ŠLAPETO významnou posilu. Do jejích řad nastupuje další šlapeťák, zpěvák, konferenciér a bavič Oťas Litomiský. Koncerty získávají na zábavnosti a kabaretním veselí, kromě osvědčených hitů jako "Ku Praze uhání vlak", "Kde je moje máma", "Lidičky, já mám rád pivo", "Ručičky nebojte se...", zní najednou i "Fešák Hubert" či "Dejte mu zahrát, pane inšpektóre".

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře ANO / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P (doprovod za plnou cenu) - k dispozici na prodejních místech i on-line na ticketportal.cz, sleva se nevztahuje na vstupenky VIP a na vstupenky pro vozíčkáře

Na mapě

Doporučené

Top