Okno mé lásky

Okno mé lásky

Datum: 31. prosince 2022 - 24. června 2023
Místo: Divadlo Broadway
Adresa: Na Příkopě 988/31, Praha 1

Vstupenky

sobota
31
pros. 2022
15:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Okno mé lásky
sobota
7
led. 2023
14:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Okno mé lásky
sobota
7
led. 2023
18:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Okno mé lásky
neděle
8
led. 2023
15:00
Okno mé lásky
pátek
13
led. 2023
18:00
Okno mé lásky

Informace o akci

OKNO MÉ LÁSKY - HIT MUZIKÁL S PÍSNĚMI PETRA JANDY A SKUPINY OLYMPIC

Příběh mladého umělce Davida, na kterého rány osudu dopadaly tak často, až přestal věřit v krásu života. Ale jediné setkání s charismatickou tanečnicí Sofií stačilo k tomu, aby se svět stal znovu báječným místem k narození.

Čerstvá muzikálová novinka zachycuje v působivých jevištních obrazech dramatické peripetie talentovaného muže, jehož celoživotním osudem se stává umění graffiti. Je to příběh o hledání lidských i uměleckých hodnot, příběh o hledání a nalezání osobní identity a především příběh lásky, která jediná těmto pojmům dokáže dát hlubší smysl. Ústřední postavou je chlapec jménem David, se kterým se život doposud příliš nemazlil. A ačkoli je nositelem výjimečného výtvarného talentu, svět je v jeho očích jen smutné a tragické místo. Setkání se studentkou taneční Konzervatoře Sofií však zásadně mění tento úhel pohledu a z frustrovaného mladého muže se zanedlouho stává známá umělecká osobnost oslavující ve svých dílech krásu světa a radost z bytí. Sociálně vysoce postavená rodina Sofie však jejich vztahu nepřeje a tak na sebe první konflikty nenechají dlouho čekat. V příběhu osudové lásky Davida a Sofie však defiluje i řada dalších postav, do jejichž životů můžeme prostřednictvím známých písní nahlédnout. Seznámíme se tak nejenom s matkou, která tají identitu skutečného Davidova otce, ale také s partou kamarádů plnou originálních lidských typů, s bláznivou tetou Agátou a nakonec i s Davidovým otcem, jehož stopu se hlavnímu hrdinovi podaří vypátrat v malebném údolí řeky Sázavy. Mezitím rodiče Sofie posílají svoji dceru na studim do Paříže, aby tak zamezili rodícímu se silnému poutu mezi oběma mladými milenci. Ale David – posílen stále větší popularitou svých děl – se nevzdává a rozhodne se odcestovat do legendárního města anad Seinou, kde chce najít dívku svého života a současně se umělecky etablovat na mezinárodní scéně v tvorbě street artu. Bude toto Davidovo úsilí korunováno úspěchem? Na to se budete muset přijít podívat k nám do Divadla Broadway. Uvidíte moderní muzikálovou show, ve které hlavní roli hrají nejenom působivá výtvarná díla, nejenom současné pojetí tanečního žánru v dokonalém sepětí s multimediální interaktivní projekcí, ale především nestárnoucí hity Petra Jandy a skupiny Olympic v novém hudebním aranžmá Marcuse Trana. Scénář a režie jsou dílem Radka Balaše, který si ke spolupráci přizval kolegy nadmíru povolané. Scénografii svěřil do rukou Šimona Cabana, choreografického partu se ujímá Anet Antošová a kostýmy jsou z dílny Romana Šolce.

V hlavních rolích :

David STRÁNSKÝ
Milan Peroutka, Vojtěch Drahokoupil, Petr Ryšavý

Sofie
Kateřina Marie Fialová, Michaela Pecháčková, Nelly Řehořová

Denisa
Sharlota, Felicita Prokešová, Natálie Grossová

Barbora STRÁNSKÁ
Ivana Jirešová, Radka Fišarová, Linda Finková

Jiří STRÁNSKÝ
Josef Vojtek, Jan Toužimský, Bohouš Josef

Michaela KRATOCHVÍLOVÁ
Veronika Žilková, Sandra Pogodová, Veronika Krejzová

Petr KRATOCHVÍL
Petr Vondráček, Bořek Slezáček, Ondřej Bábor

ROSOMÁK
Peter Pecha, Martin Schreiner, Jan Kopečný

STORMIE
Ondřej Bábor, Josef Vágner, Petr Šudoma

AGÁTA
Pavlína Ďuriačová, Veronika Krejzová, Andrea Gabrišová 

Taneční company
Terezie Rakouská, Kateřina Vrběcká, Barbora Onderková, Justína Bohatá, Anna Šitnerová, Si Nhan Nguyen "Lee", Jaromír Špalek, Lukáš Prokop, Jakub Sedláček 

Pěvecko-taneční company
Jakub Novotný, Vojtěch Flígr, Erika Fenclová, Michaela Novotná, Denisa Grossová

Přijďte si k nám otevřít symbolické okno do světa muzikálu – OKNO MÉ LÁSKY.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Okno mé lásky

Na mapě

Top