OPEN AIR MUSIC FEST PŘEŠTĚNICE 2022 - PARKING P1

OPEN AIR MUSIC FEST PŘEŠTĚNICE 2022 - PARKING P1

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

OPEN AIR MUSIC FEST PŘEŠTĚNICE
oslaví již dvacátý ročník, opět uprostřed jihočeských lesů, luk a strání a v pohodové atmosféře.
Hlavní víkendový program bude probíhat na čtyřech scénách. Vystoupí mimo jiné Tomáš Klus, Jelen, Arakain a Lucie Bílá, Walda Gang a nebo Harlej.

Čtvrtek 23.06.22 / Zahajovací večírek
MEGAPHONE | TICHO DE PRE CUPÉ BAND
Pátek 24.06.22
JAMES HARRIES & BAND | WALDA GANG |TOMÁŠ KLUS | JELEN
Sobota 25.06.22
ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ | HARLEJ | TRAUTENBERK

Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program včetně oblíbené soutěže a exhibice bikerů Dirt Jam. Na své si přijdou i děti, pro které je připraven rozsáhlý zábavný program. V areálu lze stanovat a také parkovat. Pro cestu do Přeštěnice budou připraveny autobusové svozy z Milevska.

VIP VSTUPENKY
vstup na Zahajovací večírek a vstup do VIP zóny (v provozu od 12:00, 26.06.) - exkluzivní výhled na podium, velkokapacitní stan s posezením a zahrádkou, pivo točené do skla a samostatné WC
V ceně VIP vstupenek není bezplatná konzumace.

PARKOVÁNÍ A STANOVÁNÍ
K dispozici je základní parkoviště P1 pro osobní vozy a a dále parkoviště P2 (to je přímo v areálu s omezenou kapacitou) s možností postavit si u auta stan nebo zaparkovat karvan. Na obě parkoviště si můžete zakoupit místo v předprodeji.
Ke vstupu a využití služeb stanového městečka opravňuje zakoupená vstupenka na festival, v předprodeji si můžete zakoupit povolení ke stanování.
parkování a stanování online

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Děti, které nedosáhly věku 6 let zdarma bez vstupenky / Sleva na standardní vstupenky - pro děti od 6 let, které nedosáhly věku 13 let, a pro držitele průkazu ZTP/P (slevu zvolte v nákupním košíku - jednodenní 390 Kč, permanentka 590 Kč) / bezbariérový přístup ANO

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top