Detail info
Close

OLYMPIC, Hvězdný víkend v Lednici

OLYMPIC, Hvězdný víkend v Lednici

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

POSLEDNÍ VSTUPENKY JIŽ NELZE REZERVOVAT, využijte prodejní místa ticketportal.cz nebo nákup online - HOMEtickets!

OLYMPIC - Hvězdný víkend v Lednici

Již 4. ročník hvězdného víkendu, kdy po Lucii Bílé, Ewě Farne, skupině Kryštof a Jarkovi Nohavicovi zavítá do Zámeckých zahrad Lednického areálu česká rocková stálice, která je již více než 59 let na naší hudební scéně.
Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Martin Vajgl a Pavel Březina zahraje v déle než hodinu a půl trvajícím koncertu jak nové písničky z posledního alba Kaťata, tak léty prověřené osvědčené staré hity jako Okno mé lásky, Slzy tvý mámy šedivý, Jasná zpráva nebo Vlak, co nikde nestaví.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

Koncert se uskuteční na zámku Lednice, jež je umístěn na adrese Zámek 1, 691 44 Lednice (za zámkem Čestné nádvoří / louka).
Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou v blízkosti zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek koncertu, který začíná ve 20:00 (areál bude otevřen od 18:30).
Koncert pod širým nebem se koná za každého počasí.
V místě konání jsou připraveny prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

DOPORUČUJEME
- včasný příjezd
- teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
- pláštěnku (deštníky nejsou s ohledem na bezpečnost návštěvníků povoleny)

Za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal se neručí, vstupenky jsou kontrolovány pomocí načtení čárového kódu, vstupenka s opakovaným čárovým kódem je považována za neplatnou, přitom se nerozlišuje originál a neplatná kopie.

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top