Nejstarší řemeslo

Nejstarší řemeslo

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Představení z 15.11.2022 se přesouvá z důvodu onemocnění jedné z představitelek na nový termín 5.12.2022 tamtéž. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Tragikomedie o ženách, kterým nezbývá než dřít do roztrhání těla.
Vtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom, co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost. I nejstarší zástupkyně “nejstaršího řemesla” potřebují vědět, co je to marketing, chtějí−li obstát v ekonomické konkurenci…Pět dam v nejlepším věku se přes polední pauzu sluní na lavičce v parku kdesi v New Yorku. Probírají různá témata, ale my za chvíli pochopíme, že titul Nejstarší řemeslo se vztahuje právě k nim… Znají se celý život, ví o sobě vše a nikdy se neopustí. Co je drží pohromadě?

Vstupenky pro ZTP/P jsou k dispozici Infocentru v Rapotíně.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Nejstarší řemeslo

Změny a upozornění

ZMĚNA: NEJSTARŠÍ ŘEMESLO, 15.11.2022, RAPOTÍN

ZMĚNA:

Z důvodu nemoci se představení NEJSTARŠÍ ŘEMESLO v plánovaném termínu 15.11.2022 od 19:00 a v místě Kulturní dům, Rapotín neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 5.12.2022. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top