Detail info
Close

NICKELBACK: GET ROLLIN´ WORLD TOUR

NICKELBACK: GET ROLLIN´ WORLD TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

Cenami ověnčená rocková kapela Nickelback v rámci Get Rollin' World Tour 2024 představí své nejnovější, desáté studiové album Get Rollin'.

Nickelback byli v roce 2009 časopisem Billboard vyhlášeni "nejúspěšnější rockovou skupinou desetiletí". Čtveřice ve složení Chad Kroeger, Ryan Peake, Mike Kroeger a Daniel Adair, která je celosvětově proslavená svými kariéru určujícími a oceňovanými hity "How You Remind Me", "Photograph", "Far Away" a "Rockstar" a dalšími, je jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších kapel posledních dvou desetiletí. Jejich úspěch zahrnuje celosvětový prodej více než 50 milionů nosičů, což upevnilo jejich status jedné z nejprodávanějších skupin všech dob a druhé nejprodávanější zahraniční skupiny v USA v dekádě 2000, hned za Beatles.

Nejlepší místa můžete zakoupit v podobě VIP balíčků.

Na všech koncertech se k Nickelback připojí britská indie-rocková kapela Lottery Winners.
Jejich páté studiové album Anxiety Replacement Therapy vyšlo 28. dubna 2023 a dočkalo se celosvětového uznání kritiků. Zabývá se duševní nemocí a ADHD v životopisném, chronologickém příběhu osobního vykoupení.

Ke vstupence je připočítán charitativní poplatek ve výši 35 Kč ve prospěch nadace All The Right Reasons Foundation. Nadace je spravována prostřednictvím Kalifornské komunitní nadace, což je mateřská nadace, která zastřešuje více charitativních organizací. Spravuje peníze kapely na charitu a kapela je pak rozděluje charitativním organizacím podle svého výběru. Více informací na www.calfund.org.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top