Detail info
Close

Mistrovství ČR v atletice 2016 - Tábor

Mistrovství ČR v atletice 2016 - Tábor

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice

Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice je vrcholnou akcí domácí sezóny. K boji o tituly a medaile se pravidelně sjíždí česká špička, k vidění budou i tentokrát esa jako Maslák, Holuša, Hejnová, Špotáková, Veselý, Kudlička, Ptáčníková a další. Šampionát je ideální příležitostí k plnění výkonnostních limitů pro vrcholy sezóny, letos zejména olympijské hry, ale i mistrovství Evropy. Navíc to bude jedna z posledních možností jak se do Ria de Janeira či Amsterdamu nominovat.
V Táboře jsou zkušení pořadatelé, český šampionát hostili na stadionu Míru dvakrát za posledních osm let. Diváci, kteří se nevejdou na krytou hlavní tribunu, budou moci sledovat dění z postavené mobilní tribuny. Novinkou je předprogram v centru města se soutěží ve vrhu koulí. Samozřejmostí je doprovodný program mistrovství, například Atletika pro děti, takže je šampionát vhodný pro celé rodiny.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top