Detail info
Close

Míša Růžičková: MEGA NAROZENINOVÁ MINIDISKOTÉKA

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ
Míša Růžičková: MEGA NAROZENINOVÁ MINIDISKOTÉKA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Míša Růžičková: MEGA NAROZENINOVÁ MINIDISKOTÉKA

Ahoj kamarádi,
Moje první minidiskotéková oslava je tady. Budeme zpívat a tancovat ty nejoblíbenější písničky, které jste si přáli a které jsem pro vás za těch 20 let napsala.
Co budeme zpívat? No přece písničky, které máte nejraději:
Sloník Toník / Popeláři / Hasičská / Sanitka / Tanec princezen / NÁMOŘNICKÁ / Holka copatá, / Semafor / Mořská víla Lili / Na rovníku / Teta / Panda / Zebra / Ahoj školko / Narozeninová
Přijďte si s námi zazpívat a zatancovat a pořádně to oslavit. Celých 60 minut zábavy pro celou rodinu. Samozřejmě je pro vás připravena sladká odměna a malý dáreček.
Už se na vás moc těším a ráda vás překvapím i jednou úplně novou Policejní písničkou.
Vaše Míša

DÁREK! PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DVD MÍŠI RŮŽIČKOVÉ!
Voucher na DVD potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma, výměnou za voucher, v den konání u vstupu na představení.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všichni ostatní návštěvníci musí mít platnou vstupenku.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top