Detail info
Close

Michael Jackson in Jazz: A Melodic Journey

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
Michael Jackson in Jazz: A Melodic Journey

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Michael Jackson in Jazz: A Melodic Journey through Time

Jazz se potkává s Michaelem Jacksonem! Zažijte kouzlo "Michaela Jacksona v jazzu" a vydejte se s námi na melodickou cestu časem. Připravte se na pohupování za jemných zvuků a neodolatelných rytmů největších hitů MJ, přetvořených do jazzového stylu. Nenechte si ujít tento jedinečný tribute koncert! Rezervujte si vstupenky hned teď a nechte se okouzlit hudbou!

Jazz meets Michael Jackson! Experience the magic of "Michael Jackson in Jazz" as we take you on a melodic journey through time. Get ready to sway to the smooth sounds and irresistible rhythms of MJ's greatest hits, reimagined in a jazzy style. Don't miss this unique tribute concert! Grab your tickets now and let the music captivate you!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: MICHAEL JACKSON IN JAZZ: A MELODIC JOURNEY, 6.11.2023, PRAHA

ZRUŠENO:

z technických důvodů se koncert MICHAEL JACKSON IN JAZZ: A MELODIC JOURNEY dne 6.11.2023 od 19:00 a v místě Reduta Jazz Club, Praha neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

 

Vstupné se vrací:

- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Doporučené

Top