Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Martin Barre Band - Aqualung 50th Anniversary Show

Martin Barre Band - Aqualung 50th Anniversary Show

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jethro Tull’s MARTIN BARRE & BAND se svým klasickým rockem zavítá na podzim do Olomouce.

Koncert je na stání. 

Fanoušci klasického roku připravte se na vydařený letošní podzim. Zásluhu na tom bude mít vynikající kytarista Jethro Tull a držitel Grammy MARTIN BARRE, který zavítá v litopadu se svým projektem Jethro Tull’s Martin Barre & Band hned dvou českých měst. Tentokráte s projektem Aqualung 50th Anniversary Show. Barre byl spolu s Ianem Andersonem tváří legendární rockové kapely Jethro Tull. Martin Barre působil jako kytarista této britské ikony od roku 1969 a objevil se na všech albech Jethro Tull s výjimkou debutu. Během své kariéry spolupracoval s opravdovými velikány jako například Paule McCartney, Phil Collins, Jimi Hendrix a spoustou dalších. Je nám proto ctí oznámit, že tato prog rocková legenda JETHRO TULL'S MARTIN BARRE & BAND zavítá 19. listopadu do olomouckého Bounty Rock Cafe a v rámci "Aqualung 50th Anniversary Show" představí jak sólovou tvorbu, tak staré fláky z repertoáru Jethro Tull.  Tak si nenechte tento skvělý a pohodový koncert ujít!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top