Detail info
Close

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR V.

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR V.

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR V.
"Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe"
Na letošním koncertu zazní známé muzikálové i filmové písně, tentokrát v opačném podání - písně, které normálně zpívají zpěvačky budou zpívat zpěváci a naopak. Tzv. "árie naopak", jak jsme nazvali letošní téma koncertu, zazpívají známé muzikálové hvězdy pod vedením zpěvačky a herečky Michaely Tomešové.
Letos s Michaelou Tomešovou vystoupí:
Michal Kavalčík, Tomáš Trapl, Roman Tomeš, Alžběta Bartošová, Michaela Gemrotová, Richard Pekárek, Tomáš Löbl, Jan Fanta, Aneta Krejčíková, Ivana Korolová, Markéta Procházková, Petra Vojtková a Eva Burešová a Lukáš Adam jako moderátor.

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR "Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe" se koná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených a je pořádán společností Polovina nebe již popáté. Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o. p. s. pro těžce postižené lidi upoutané na vozík a senáry v tíživé životní situaci.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: 
slevy NE / pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P vstup zdarma, tyto vstupenky nejsou v distribuci, pro rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře ANO (první řada před sedadly)

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top