MIREILLE MATHIEU

MIREILLE MATHIEU

Datum: 2. května 2021
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Neděle
2
Kvě. 2021
20:00
MIREILLE MATHIEU
02.05.2021 (Ne) / Doors 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ Z 04.12.2020 NA 02.05.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

MIREILLE MATHIEU
Francouzská šansonová legenda Mireille Mathieu ohlásila další koncert pro Prahu. Nejslavnější žijící šansoniérka se do Prahy ráda vrací, protože ji tu vždy očekává věrné publikum a koncerty bývají zcela vyprodány.


Mireille Mathieu se dá považovat za poslední žijící zástupkyni staré šansonové školy. Její jméno lze řadit vedle takových legend jako Charles Aznavour nebo Edith Piaf, na kterou zpěvačka z Avignonu navázala. Během své kariéry spolupracovala s největšími světovými hudebními hvězdami jako Paul Anka, Julio Iglesias, Tom Jones a další. Vydala nespočet studiových desek a nahrála mnoho světových hitů, prodala desítky milionů hudebních nosičů a ve své rodné Francii je považována za národní ikonu.
Ohlášený koncert odehraje Mathieu s doprovodným orchestrem ve Velkém sále Kongresového centra Praha. Zazní nejznámější písně její dlouhé kariéry i z jejího posleního alba Mes Classiques, ve kterém nazpívala skladby klasické hudby ve speciálních aranžích. To vznikalo v České republice, ke dvěma písním Mireille Mathieu dokonce natočila videoklip v prostorách Pražského hradu a Katedrály svatého Víta.
Video z natáčení: https://www.youtube.com/watch?v=833_VgzAFm4

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-20. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Na mapě

Top