MIRANDA (PT)

JAZZ MEETS WORLD
MIRANDA (PT)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MIRANDA (Portugalsko)

Marta Miranda - zpěv / Diogo Caetano - katara, zpěv / Simone Carugati - elektrická kytara, zpěv / Santus - perkuse a programming

Miranda nás během koncertu se svou tříčlennou kapelou nechá slyšet svou novou hudbu, pozoruhodnou škálu veselých verzí fada. Série koncertů a stejnojmenné CD Žena ve městě je pokračováním hudebního stylu, který Miranda vytvořila a rozvinula s kultovní skupinou OqueStrada: FadoBeat. S OqueSreadou navštívila Prahu 12. května 2012.
Klasické fado jako výchozí bod, spojený s tradičními španělskými vlivy, s francouzským šansonem, s kreolskou funanou z Kapverd a latinskoamerickými rytmy. Styly se prolínají a zpívají se v portugalštině, kapverdském crioulo, francouzštině nebo španělštině.
Texty Mirandy jsou o životě ve velkoměstě Lisabonu, o životě ve městě na jihu, o životě kosmopolitní ženy a zpěvačky dneška. Texty korespondují s hudbou, která působí rozhodně vesele, vyzařuje radost ze života a chuť žít. Cílem Mirandy je obnovit tradici portugalského fada, nezachovat smutné fado, ale spojit smutek a radost.
Její energické koncerty, z nichž vyzařuje štěstí a radost ze života, ji zavedly mimo jiné do Norska-Osla, kde se na slavnostním předávání Nobelovy ceny míru dělila o pódium s takovými hvězdami, jako je Seal, a dosáhla tak svého mezinárodního průlomu. Nyní Miranda pokračuje na své hudební cestě se svou novou kapelou (Diogo Caetano - kytara, zpěv; Santus - bicí a programování; Simone Carugati - elektrická kytara a zpěv) v kvartetu a zavede nás do živého Lisabonu se všemi jeho různými kulturami, které činí toto město tak jedinečným.
Živá vystoupení Mirandy vyvracejí názor, že hudba z Portugalska musí být vždy melancholická. Při střetu hudebních stylů se jen stěží zastaví taneční noha. Naživo na pódiu je Miranda s kapelou opravdovým zážitkem! Zažijte pulzující kosmopolitní, životem kypící Portugalsko.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top