Detail info
Close

MEGA MONSTER MEETING

MEGA MONSTER MEETING

Datum: 22. listopadu 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
22
lis. 2024
18:00
MEGA MONSTER MEETING
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:00

Exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting se vrací v roce 2024! Oblíbená koncertní show nabídne speciální vystoupení dvou předních rockových interpretů v jeden čas na jednom podiu. Unikátní hudební i audiovizuální zážitek v podobě headlinerů doplní vystoupení několika hostů.

Turné zavítá na jaře a v létě do patnácti open air míst a amfiteátrů a velké finále proběhne v pražské O2 areně. Nenechte si ujít tuto jedinečnou rockovou událost, bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní.

Večer začne metalovou legendou Arakain, která v rámci oslav 40 let sama vyprodala sousední O2 universum. K ní se přidá další nepostradatelná součást české rockové scény, Alkehol.
A komu pak bude patřit hlavní tříhodinová kontinuální show, ve které se představí v rámci turné Monster Meeting hned dvě kapely v jeden čas na jednom pódiu s výpravnou scénou a velkolepými efekty? První pozici si zabírá účastník prvního ročníku, Traktor!

Pro více informací sledujte www.monster-meeting.cz

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top