MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL & host Petr Němec

DejVícePraze - sousedský letní festival
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL & host Petr Němec

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DejVícePraze - sousedský letní festival / program na ticketportal.cz

MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL
host Petr Němec
Big Band Septet Plus Orchestra

Marie Rottrová, první dáma českého soulu, ostravská rodačka, skvělá zpěvačka, pianistka, skladatelka....
Tentokrát galakoncert s Big Bandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, na kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátku jejich kariéry, za něž si Marie Rottrová vysloužila přezdívku "Lady Soul".
Česká hudební ikona Marie Rottrová za doprovodu hudebního tělesa zazpívá samozřejmě i písně, které ji vynesly na pomyslný Olymp. Můžete se tedy těšit na hudební klenoty jako např: Lásko voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si nic nezačínej...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Vstupenky k sezení, nečíslovaná sedadla / maximální kapacita 600 osob / sleva 200 Kč pro návštěvníky ve věku 65 let a více / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) / všechny slevy k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL & host Petr Němec
picture MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL & host Petr Němec

Na mapě

Top