MACEO PARKER

MACEO PARKER

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Vážení diváci, 

kvůli epidemické situaci, která stále znesnadňuje cesty mezi Spojenými státy a Evropou, se kapela a promotéři rozhodli přesunout evropskou tour Maceo Parkera na podzim 2022. Koncert v Divadle Archa, původně plánovaný na 20. březen, se přesouvá na 2. listopadu 2022. Věříme, že toto datum je definitivní a další přesun již nebude nutný. 

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že Vám nový termín nevyhovuje, je možné zažádat o refundaci v místě zakoupení vstupenek, a to nejpozději do 20. března 2022 18:00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Nadupaná funky show, která nenechá publikum v klidu a je obrovským zážitkem. „Hraní si plně užívám, získávám totiž energii z publika,“ říká Maceo Parker. „Miluju koncertování, bytí na pódiu a miluju hlavně lidi.“ Proslavil se hraním s Jamesem Brownem, jehož skladba Make It Funky nechybí na žádném koncertě. Hrál i po boku George Clintona, Red Hot Chili Peppers nebo Prince, který ho nazýval učitelem a jehož píseň Baby Knows funguje na publikum každé Parkerovy živé show. A nezapomíná ani na svoji velkou hudební inspiraci, zpěváka a klavíristu Raye Charlese. Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MACEO PARKER

Změny a upozornění

ZRUŠENO: MACEO PARKER, 2.11.2022 (původně 6.4.2020/25.10.2020/11.4.2021/20.3.2022), PRAHA

ZRUŠENO:

Ze zdravotních důvodů se bohužel koncert MACEO PARKER ani v náhradním termínu 2.11.2022 (původně 6.4.2020/25.10.2020/11.4.2021/20.3.2022) od 20:00 a v místě Divadlo Archa, Praha neuskuteční a je bez náhrady ZRUŠEN.

 

Vyjádření pořadatele akce:

Ani napotřetí se neuskuteční v Divadle Archa koncert legendárního amerického saxofonisty Maceo Parkera, který příští rok v únoru oslaví své osmdesátiny.  Koncerty v předchozích dvou termínech se neuskutečnily kvůli pandemii Covid-19. Ten třetí, který je naplánovaný 2. listopadu 2022, se ruší kvůli aktuálním zdravotním problémům Maceo Parkera.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet od pondělí 24.10.2022 v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací nejpozději do 16.12.2022 tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top