Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
LUCIE BÍLÁ - Recitál, host: Boni Pueri

LUCIE BÍLÁ - Recitál, host: Boni Pueri

Datum: 7. října 2023
Místo: Kulturní dům Klobučan
Adresa: Masarykovo nám. 942 , Valašské Klobouky

Vstupenky

sobota
7
říj. 2023
19:00
LUCIE BÍLÁ - Recitál, host: Boni Pueri
PŘESUNUTO Z 06.10.2023, NOVĚ: 07.10.2023 19:00
Kulturní dům Klobučan

Valašské Klobouky

Informace o akci

Recitál několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé za klavírního doprovodu Petra Maláska. Těšit se můžete na jedinečný hudební zážitek v podání toho nejlepšího hlasu české hudební scény. Nově také s dětským sborem Boni Pueri!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: LUCIE BÍLÁ - Recitál s klavírem Petra Maláska, 6.10.2023, VALAŠSKÉ KLOBOUKY

ZMĚNA:

Z technických důvodů se koncert LUCIE BÍLÁ - Recitál s klavírem Petra Maláska přesouvá z původního termínu 6. 10. 2023 od 19:00 hodin v místě Kulturní dům Klobučan, Masarykovo nám. 942, Valašské Klobouky na nový, náhradní termín: 7. 10. 2023. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny. Nově navíc na koncertě vystoupí jako host i chlapecký sbor Boni Pueri, proto se mění i název koncertu na LUCIE BÍLÁ - Recitál, host: Boni Pueri


Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě nákupu do 5. 3. 2023.       

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Agentura Atlantic a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top