Detail info
Close

LET IT ROLL OPEN AIR 2014

LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LET IT ROLL OPEN AIR 2014
7. ročník největšího elektronického festivalu v ČR
1. – 2. 8. 2014 / BENEŠOV, Prostory bývalých kasáren

Na festivalu Let It Roll Open Air 2014 se opět sejdou zástupci špičky světové elektronické scény, zejména producenti drum&bassu, dubstepu a electra. Mezi hlavní taháky programu čítajícího 53 zahraničních producentů a DJs patří projekt Netsky Live, který v současné době patří mezi nejžádanější live vystoupení elektronické hudby na světě. Dále vystoupí rakouské duo Camo & Krooked, kteří v ČR poprvé představí svou live show Zeitgeist, těšit se můžete na francouzské Dirtyphonics a pro letošní rok nejúspěšnějšího drum&bassového producenta Wilkinsona. Festival Let It Roll poctí svou návštěvou i šéfové dvou největších d&b labelů současnosti, vždy usměvavý Tony Colman aka London Electricity (Hospital Records) a světová DJská jednička Andy C (Ram Records).
Další výčet jmen z programu festivalu jen potvrzuje, že Let It Roll bude opět událostí roku v ČR a v celoevropském měříku na poli evropských bassmusic festivalů bude patřit mezi špičku. Mimo jiné zde vystoupí: Ed Rush & Optical, TC, Black Sun Empire, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Audio Icicle, Far Too Loud, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Kenny Ken, A.Skillz, Bailey, 50 Carrot a další. Hvězdné jména také doplní početný český a evropský support.

Oficiální webové stránky festivalu: www.letitroll.cz
Facebook page festivalu: www.facebook.com/letitrollcz
Facebook event: https://www.facebook.com/events/1412125782357378

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LET IT ROLL OPEN AIR 2014
picture LET IT ROLL OPEN AIR 2014
Top