Detail info
Close

LEGENDY SPOLEČNĚ - JOSEF ZÍMA a YVETTA SIMONOVÁ

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA
LEGENDY SPOLEČNĚ - JOSEF ZÍMA a YVETTA SIMONOVÁ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Obrovské hudební legendy na jednom podiu!
Yvetta Simonová a Josef Zíma

Přijďte zažít nezapomenutelný hudební zážitek na společný koncert dvou ikon české hudby – Josefa Zimy a Yvetty Simonové!
Tento výjimečný večer spojí síly dvou legend, kteří svým talentem a vášní pro hudbu, ovlivnili generace posluchačů.

Josef Zíma, osobnost s nezaměnitelným hlasem a bohatým hudebním dědictvím, předvede svou jedinečnou interpretaci a provede nás svými největšími hity. Srdce vám zaplesá při poslechu jeho ikonických písní, které zanechaly nesmazatelnou stopu v české pop-music. A dojde i na píseň Prstýnek.

Yvetta Simonová, držitelka mnoha hudebních ocenění vás okouzlí svým šarmem a neuvěřitelným hlasem. Její interpretace slavných melodií vás vtáhne do světa emocí a přinese vám okamžiky plné vášně a naděje.

Tento koncert bude nejen oslavou jejich úspěchů, ale také vzácnou příležitostí vidět tyto dvě legendy společně na jednom pódiu. Nechte se unést melodiemi a přijďte prožít nezapomenutelný večer plný hudby, radosti a nostalgických vzpomínek.


Těšíme se na vás!Vstupenky můžete zakoupit též on-line a ihned
vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top