Kouzlo opery

Kouzlo opery

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUSICA HOLEŠOV

KOUZLO OPERY
Koncert ke státnímu svátku

Kateřina Kněžíková soprán
Jarmila Balážová mezzosoprán
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
Charles Olivieri - Munroe dirigent

Mozart, Donizetti, Gounod, Smetana, Dvořák

Sopranistka Kateřina Kněžíková provede posluchače tohoto slavnostního koncertu kouzelným světem operních árií. V průběhu večera se stane třeba Norinou z Donizettiho opery Don Pasquale, nebo také Fiordiligi z Mozartovy Cosi fan tutte, bude Mařenkou ze Smetanovy Prodané nevěsty, aby se nakonec proměnila v Rusalku od Antonína Dvořáka. Kněžíková, držitelka ceny Thálie za roli Julietty ve stejnojmenné opeře Bohuslava Martinů, patří zcela právem k nejvyhledávanějším zpěvačkám mladé generace.

Vstupné
Základní: 190,- Kč
Studenti, Senioři, ZTP/P a ZTP: 140,- Kč (nastavitelná sleva v nákupním košíku)Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Kouzlo opery
picture Kouzlo opery

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: Kouzlo opery 28.10.2020 19:30 Holešov

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 včetně veškerých koncertních aktivit se koncert v rámci podzimní části Musica Holešov 2020 Kouzlo opery v plánovaném termínu 28. 10. 2020 od 19:30 hodin (momentálně s přeložením na zatím neznámý náhradní termín) a v místě Zámek Holešov, Velký sál, nám. F. X. Richtra 190, Holešov bez náhrady ruší. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení do 30. 6. 2021.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top