Kája a Bambuláček - BAMBULKOVÉ VÁNOCE

KÁJA A BAMBULÁČEK
Kája a Bambuláček - BAMBULKOVÉ VÁNOCE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kája a Bambuláček - BAMBULKOVÉ VÁNOCE
Přijďte si užít úžasné vánoční představení s Kájou a Bambuláčkem!
Naladíme se společně na atmosféru adventního času plného napětí a očekávání! Vánoce pomaloučku, polehoučku přichází! Budeme tancovat, hopsat a taky si hrát a samozřejmě soutěžit, do rytmu tleskat a zpívat!
Vánoční písničky, koledy i slavné hity, jako je Kulička, Kakadu a ani o Vánocích DOMA nenecháme pejska DALMATINA 😊.
Během představení se budou bavit děti i jejich rodiče. Kája i Bambuláček si to s Vámi užijí přímo sněhánkovo-perníčkovo stromečkově! Tak dorazte!
Sněhové koule do divadla nesmí, ale čepice s bambulemi vítáme s otevřenou náručí! Komu sluší víc než Bambuláčkovi?
-----------------------------------------
Karolína Blehová
není v projektu pouze protagonistou a jeho tváří, ale jedná se o citlivou a kreativní autorku textů, hudby i scénářů a samozřejmě výbornou hudebnici.
Úžasná dětská barevná show s unikátním loutkovým hrdinou Bambuláčkem (navazuje na klasiku loutek Františka, Fanynky) pro nejmenší a mladé školní a předškolní děti. Krásné písničky a milý příběh, který zaujme, jak děti, tak rodiče.
Maňáska Bambuláčka vodí špičkový loutkoherec Dalibor Kubečka, který stál neviditelný a oživoval pro děti žížalu Julii i kosáka Oskara u Dády Patrasové v dobách dávných. Dvojice tedy není žádnými začátečníky a hudební i divadelní scénu pro děti mají v malíčku! Bambuláček je popletený raubíř, kterého děti zbožňují.
Kája a Bambuláček mají vlastní TV pořad na YouTube, ale vyráží i do terénu na houby, do školky, do přírody a tak vůbec s dětmi sdílí běžné i unikátní aktivity a zábavu, která děti baví s hlavně inspiruje.
-----------------------------------------

STANDARDNÍ VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček - BAMBULKOVÉ VÁNOCE 2022
MEET & GREET VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček - BAMBULKOVÉ VÁNOCE 2022 + exkluzivní Meet & Greet plakát A3+ vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po představení s možností získat autogram a vyfotit se nejenom s Kájou, ale i s Bambuláčkem A to vše bez dlouhých front!
(Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)

Sledujte, sdílejte nebo odebírejte:
https://www.kajadetem.cz/
www.youtube.com/KajaDetem

Těší se na vás Kája a Bambuláček!

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je online zakoupíte a vytisknete doma na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top