Detail info
Close

KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY

KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY

 Olympijský šampion, trojnásobný mistr světa, pětinásobný mistr Evropy, geniální krasobruslař 21. století - všechny tyto přívlastky spojuje jedno jediné jméno - Jevgenij Pljuščenko, úřadující olympijský vítěz z Torina 2006, který konečně vystoupí v Praze. Svoji show, jednu z nejprestižnějších krasobruslařských na světě, založil Jevgenij Pluščenko po svém vítězství na OH. Do Prahy přijíždí pod názvem „… KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY…“ . Uvidíme to nejlepší ze světového krasobruslení: sólisty, sportovní páry, taneční dvojice, Ledovou akrobacii a to vše za hudebního doprovodu skupiny STRADIVARIUS maďarského fenomenálního houslisty Edvina Martona hrajícího na jedny z posledních originálních houslí z dílny mistra Stradivaria. V show se představí, kromě Jevgenije Pljuščenka a Edvina Mortona i Irina Sluckaja, Suria Bonaly, Naomi Lang a Petr Černišev, Elena Grušina a Ruslan Gončarov, Jozef Sabovčík a řada dalších. V neposlední řaďe se můžeme těšit na budoucí medailisty MS v krasobruslení 2007, které proběhne od 18.3.-23.3. ve švédském Gotteborgu.
 „ … KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY …“ jsou velkým krasobruslařským svátkem pro všechny milovníky krasobruslení nejen proto, že i Česká republika má svého vynikajícího sólistu – úřadujícího krále starého kontinentu - Tomáše.Vernera, který po Pljuščenkové boku vystoupí. Jevgenij Pljuščenko stále avizuje možný návrat na závodni led a mezi amatérské sportovce. V roce 2010 se na OH v kanadském Vancouveru může utkat právě s naším Tomášem Vernerem. „ … KRÁLOVÉ LEDOVÉ ARÉNY…“ jsou první příležitostí vzájemného poměření sil.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top